In Stock

Lëng Domatesh, ABI Progres – 720ml

1.74 
2.42  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 11106-10 Kategori:

Përshkrim

Keqapi eshte nje produkt i pasur ne aspektin e likopenit. Likopeni eshte nje antioksidant qe e absorbon trupi dhe e ndihmone ate per te riparuar qelizat e demtuara.Sa me shume qe trupi permban likopen, aq me shume reduktohen komponimet e oksiduara nga trupi i njeriut. Abi Progres sjell Keqapin & Majonezin ne tryezen tuaj ne menyren mete natyrshme.

 

Permbatja
Leng domateje
Kripë

Informacion shtesë

Peshë 0.72 kg