In Stock

Keqap i Ëmbël, ABI Progres – 500ml

1.50 
3.00  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 11123-10 Kategori: ,

Përshkrim

Keqapi eshte nje produkt i pasur ne aspektin e likopenit. Likopeni eshte nje antioksidant qe e absorbon trupi dhe e ndihmone ate per te riparuar qelizat e demtuara.Sa me shume qe trupi permban likopen, aq me shume reduktohen komponimet e oksiduara nga trupi i njeriut. Abi Progres sjell Keqapin & Majonezin ne tryezen tuaj ne menyren mete natyrshme.

 

Permbatja
Koncetrat i domates
Sheqer
Uthulle
Kripë
Na-glutaminat
Erëza
Konzervans

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg